This page  displays our upcoming events. Please find our old events (before the 19th of May 2016) in English  here and in Greek here

Φόρτωση Εκδηλώσεις

« Όλες οι Εκδηλώσεις

• Αυτή η εκδήλωση έχει τελειώσει.

Ενεργειακή Ένωση: Τελευταίες Εξελίξεις

23/03/2018 @ 09:00 - 13:00

Το Γραφείο του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου στην Κύπρο, η Ομοσπονδία Εργοδοτών & Βιομηχάνων (OEB) και το Τεχνολογικό Πανεπιστήμιο Κύπρου (ΤΕΠΑΚ) σας προσκαλούν στην ημερίδα «Ενεργειακή Ένωση: Τελευταίες Εξελίξεις».

Μεταξύ άλλων στην Ημερίδα αυτή θα παρουσιασθούν θέματα όπως ο Κανονισμός της Διακυβέρνησης και οι νέοι στόχοι για την ενέργεια και το κλίμα για το 2030, πρόσφατες εξελίξεις για τη νέα Οδηγία της Ενεργειακής Απόδοσης και τη διάσταση της ενεργειακής απόδοσης στον Κανονισμό για τη Διακυβέρνηση, η αναθεώρηση της Οδηγίας για την προώθηση των ΑΠΕ, καθώς και οι νέες ρυθμίσεις για την ενεργειακή απόδοση των κτιρίων.

Η ημερίδα τελεί υπό την αιγίδα του έντιμου Υπουργού Ενέργειας, Εμπορίου, Βιομηχανίας και Τουρισμού

Ημερομηνία: 23 Μαρτίου 2018

Ώρα: 09:00 – 13:00

Τοποθεσία: Αμφιθέατρο Πεύκιος Γεωργιάδης, ΤΕΠΑΚ