This page  displays our upcoming events. Please find our old events (before the 19th of May 2016) in English  here and in Greek here

• This event has passed.

Διαδικτυακή συζήτηση με τον Μαργαρίτη Σχοινά

02/06/2020 @ 18:00 - 19:00

Η Αντιπροσωπεία της Ευρωπαϊκής Επιτροπής στην Κύπρο και το Ευρωπαϊκό Πανεπιστήμιο Κύπρου σας προσκαλούν σε ανοιχτή διαδικτυακή συζήτηση με θέμα: Μετά το τέλος της Πανδημικής Κρίσης: Προκλήσεις και Προοπτικές για την Ευρώπη. Η ανοιχτή διαδικτυακή συζήτηση θα διεξαχθεί την Τρίτη 2 Ιουνίου 2020, ώρα 18:00. Κεντρικός ομιλητής θα είναι ο κ. Μαργαρίτης Σχοινάς, Αντιπρόεδρος της Ευρωπαϊκής Επιτροπής. Συντονιστής ο Καθηγητής Κώστας Γουλιάμος, Πρύτανης, Ευρωπαϊκού Πανεπιστημίου Κύπρου.

Για να συνδεθείτε ακολουθήστε τον ακόλουθο σύνδεσμο: https://event.webinarjam.com/register/44/no2zku76 (link is external)

Η διαδικτυακή συζήτηση θα διεξαχθεί στην Ελληνική Γλώσσα.

Βρείτε συνημμένα την πρόσκληση. vp_sxoinas_invitation.pdf

Date:
02/06/2020
Time:
18:00 - 19:00

This page  displays our upcoming events. Please find our old events (before the 19th of May 2016) in English  here and in Greek here